Site Loader

PS4 Professional je taká trochu iná konzola. Pre PS4 vzniká exkluzívna kopa nových hier – viac sa nich dozviete nižšie. PS4 Pro navyše dokáže prevzorkovať vaše staršie hry na vyššie rozlíšenie tak, aby sa blížilo ostrosti obrazu 4K. Konzola Playstation 4 Professional je tiež vybavená tromi USB 3.1 portami, ktoré oceníte nielen pri zapojení VR setu. PS4 Slim je kompaktná, elegantná herná konzola, ktorá si aj napriek svojim menším rozmerom, hmotnosťou iba 2,1 kg a nízkej spotrebe, zachováva vysoký výkon a je výnimočne tichá.

Pre PS4 vzniká exkluzívna kopa nových hier – viac sa nich dozviete nižšie.

PS4 Professional navyše dokáže prevzorkovať vaše staršie hry na vyššie rozlíšenie tak, aby sa blížilo ostrosti obrazu 4K. Konzola Playstation four Professional je tiež vybavená tromi USB 3.1 portami, ktoré oceníte nielen pri zapojení VR setu.

PS4 Slim je kompaktná, elegantná herná konzola, ktorá si aj napriek svojim menším rozmerom, hmotnosťou iba 2,1 kg a nízkej spotrebe, zachováva vysoký výkon a je výnimočne tichá.

Pre PS4 vzniká exkluzívna kopa nových hier – viac sa nich dozviete nižšie. PS4 Pro navyše dokáže prevzorkovať vaše staršie hry na vyššie rozlíšenie tak, aby sa blížilo ostrosti obrazu 4K. Konzola Playstation 4 Professional je tiež vybavená tromi USB 3.1 portami, ktoré oceníte nielen pri zapojení VR setu. PS4 Slim je kompaktná, elegantná herná konzola, ktorá si aj napriek svojim menším rozmerom, hmotnosťou iba 2,1 kg a nízkej spotrebe, zachováva vysoký výkon a je výnimočne tichá.

Spread the love

Vayldberiz