Site Loader

Karma to vrátila zarytým fanboyom PS. Tí totiž veľakrát dávali do popredia, že Xbox One nerenderuje hry v 1080p Full HD rozlíšení ale PS4 áno. Každá hra s označením „Enhanced for PS4 Professional sa ti predstaví v ohromujúcej, doposiaľ nepoznanej podobe – všimneš si to napríklad na panoráme Manhattanu v Spider-Manovi od Marvelu, majestátnych nórskych horách v titule God of War, šírych pláňach v hre Crimson Lifeless Redemption 2 či na krutých bojiskách v strieľačke Call of Obligation: Black Ops four.

Hry doslova ožijú vďaka systému PS4 Professional.

Vďaka svojim vylepšeniam dokáže systém PS4 Pro ešte viac vyladiť herné vlastnosti mnohých najúspešnejších a najlepších titulov pre systém PS4. Zvýšený výkon systému PS4 Pro ti prináša ešte strhujúcejšie zážitky z hrania tých najrýchlejších a najvýbušnejších hier pre systém PS4, a to vďaka vyššej frekvencii snímok v rade hier vylepšených pre systém PS4 Professional.

PS4 Pro má v porovnaní so štandardným systémom PS4 dvakrát výkonnejší grafický procesor – to znamená úžasne jasný obraz, hladšie hranie a rýchlejšie načítanie hier vylepšených pre systém PS4 Pro. Hraj najnovšie hry v úžasne čistom rozlíšení 4K: odtiene pokožky sú teplejšie, materiály dostávajú realistickú textúru a prostredia ožívajú ako nikdy doposiaľ.

Spread the love

Vayldberiz