Site Loader

Zvesti novom modeli Apple Watch možno zostávajú trochu v úzadí sa informáciami iPhonoch, ale nedávno sa objavili dohady tom, že v tomto roku by inteligentné hodinky Applu mohli prejsť veľkou zmenou. V spojení s AirPods a Apple Music môžete navyše počúvať obľúbenú hudbu kedykoľvek a kdekoľvek.

Ak chcete využívať Apple Pay , musíte si overiť, že vaša banka túto platobnú metódu podporuje.

Vďaka tomu sú Apple Watch ľahké, ale odolné proti oderom a škrabancom. Apple Watch fungujú ako predĺžená ruka iPhonu Ponúkajú notifikácie, integráciu základných aplikácií a môžete ich využiť aj na meranie športových aktivít.

V spojení s AirPods a Apple Music môžete navyše počúvať obľúbenú hudbu kedykoľvek a kdekoľvek.

Ak chcete využívať Apple Pay , musíte si overiť, že vaša banka túto platobnú metódu podporuje. Vďaka tomu sú Apple Watch ľahké, ale odolné proti oderom a škrabancom. Apple Watch fungujú ako predĺžená ruka iPhonu Ponúkajú notifikácie, integráciu základných aplikácií a môžete ich využiť aj na meranie športových aktivít.

V spojení s AirPods a Apple Music môžete navyše počúvať obľúbenú hudbu kedykoľvek a kdekoľvek. Ak chcete využívať Apple Pay , musíte si overiť, že vaša banka túto platobnú metódu podporuje. Vďaka tomu sú Apple Watch ľahké, ale odolné proti oderom a škrabancom. Apple Watch fungujú ako predĺžená ruka iPhonu Ponúkajú notifikácie, integráciu základných aplikácií a môžete ich využiť aj na meranie športových aktivít.

Spread the love

Vayldberiz

https://pl.wildberries.eu/katalog/obuwie/dziecieca/dla-chlopcow/trzewiki