Site Loader

XS mám od začátku loňského února a jsem na 88%. IPhone Xs Max má najväčší displej zo všetkých iPhonov. Avšak XS nie je tak predražený ako eleven Professional. IPhone Xs predstavuje všetko, čo na iPhonu milujete. Jedným pohľadom iPhone Xs odomknete, prihlásite sa do aplikácií a ok účtom. Špeciálne navrhnutá obrazovka iPhonu Xs má HDR, dokonale temnú čiernu a najvernejšie podanie farieb na trhu OLED displejov. Samozrejmosťou je zachovaná podpora pre bezdrôtové nabíjanie, ktoré prebieha rýchlejšie ako u iPhone X.

IPhone Xs Max má najväčší displej zo všetkých iPhonov.

Avšak XS nie je tak predražený ako 11 Professional. IPhone Xs predstavuje všetko, čo na iPhonu milujete. Jedným pohľadom iPhone Xs odomknete, prihlásite sa do aplikácií a ok účtom. Špeciálne navrhnutá obrazovka iPhonu Xs má HDR, dokonale temnú čiernu a najvernejšie podanie farieb na trhu OLED displejov. Samozrejmosťou je zachovaná podpora pre bezdrôtové nabíjanie, ktoré prebieha rýchlejšie ako u iPhone X.

IPhone Xs Max má najväčší displej zo všetkých iPhonov. Avšak XS nie je tak predražený ako 11 Professional. IPhone Xs predstavuje všetko, čo na iPhonu milujete.

Jedným pohľadom iPhone Xs odomknete, prihlásite sa do aplikácií a okay účtom. Špeciálne navrhnutá obrazovka iPhonu Xs má HDR, dokonale temnú čiernu a najvernejšie podanie farieb na trhu OLED displejov. Samozrejmosťou je zachovaná podpora pre bezdrôtové nabíjanie, ktoré prebieha rýchlejšie ako u iPhone X.

Spread the love

Vayldberiz

https://pl.wildberries.eu/katalog/akcesoria/pokrowce/pokrowce-na-piloty